«Будьте гідні своєї Батьківщини та подвигу її героїв!», – Максим Козицький привітав випускників Львівського університету внутрішніх справ із завершенням навчання

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький взяв участь у святкових заходах з нагоди випуску студентів Львівського державного університету внутрішніх справ, а також вручив подяки найуспішнішим з них. Дипломи про завершення навчання та почесні грамоти випускникам вручали саме сьогодні, адже 4 липня в Україні відзначають День Національної поліції.

«Шановні випускники, я щиро сподіваюсь, що за роки навчання ви жодного разу не шкодували про вибір професії. Адже ваша майбутня робота пов’язана зі служінням суспільству та громаді, тому на вас сьогодні лежить велика відповідальність – виправдати їхню довіру, стати на захисті правопорядку та людських інтересів.

Будьте віддані Присязі, гідні своєї Батьківщини та подвигу її героїв, що віддали своє життя, виконуючи службові обов’язки в боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України!

Нехай гасло: «Служити і захищати», буде для вас не просто словами, а життєвим кредо, яке ви щоденно втілюватимете у роботі», – сказав у своєму вітальному слові Максим Козицький.

За сумлінне ставлення до навчання, активну участь у науково-дослідній роботі і громадському житті університету, а також з нагоди випуску та посвячення в захисники правопорядку грамотами Львівської облдержадміністрації Максим Козицький нагородив випускників Івана Гілвея, Діану Новожені та Андрія Олійника.

Привітали випускників також голова Головного управління Національної поліції у Львівській області Олександр Шляховський, голова Львівської облради Ірина Гримак, мер Львова Андрій Садовий.

Довідково:

Випускниками Львівського державного університету внутрішніх справ стали 169 студентів з 15-ти областей України та міста Києва. Університет є одним із провідних  закладів  вищої освіти із специфічними умовами навчання МВС України. До складу навчального закладу входять три інститути: Інститут з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, Інститут права, Інститут управління, психології та безпеки. Тут навчаються понад 1000 курсантів та близько 5000 студентів денної та заочної форм навчання. Ректор університету – полковник міліції, кандидат юридичних наук, професор Роман Благута.