k2FtbBdWr1

Область торік збільшила відсоток виробленої промислової продукції

Виробництво промислової продукції у Львівській області торік у порівнянні з 2020 роком збільшилось на 5%. Зазначають у Головному управлінні статистики.  

Зокрема, на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів обсяги виробництва зросли на 6,8%, переробної промисловості – на 5,2%. Знизився обсяг промислової продукції на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря на 0,5%.

У переробній промисловості збільшили випуск продукції підприємства текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 17,9%), машинобудування (на 13,2%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 7,5%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 2,6%).

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 7,4%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 4,5%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 2,9%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 2,5%).

Індекси промислової продукції за основними видами діяльності можна переглянути за посиланням.