Відбулись заходи з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав

19 лютого в Кам’янка-Бузькій територіальній громаді відбулися заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану.
15 лютого 1989 року закінчилася одна з трагічних воєн другої половини ХХ століття – війна в Афганістані, яка тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року.

Зі словами вдячності до ветеранів війни звернувся радник голови Львівської РДА Андрій Корбецький. Також до своїх побратимів звернувся голова Кам’янка-Бузької районної спілки УСВА Роман Душкевич. Ветеранам війни вручено подяки.
Спільною молитвою, на військовому кладовищі, вшанували пам‘ять полеглих воїнів представники влади разом з бойовими побратимами, мешканцями громади та духовенством.