19 лютого в Кам’янка-Бузькій територіальній громаді відбулися заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану.
15 лютого 1989 року закінчилася одна з трагічних воєн другої половини ХХ століття – війна в Афганістані, яка тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року.
Зі словами вдячності до ветеранів війни звернувся радник голови Львівської РДА Андрій Корбецький. Також до своїх побратимів звернувся голова Кам’янка-Бузької районної спілки УСВА Роман Душкевич. Ветеранам війни вручено подяки.
Спільною молитвою, на військовому кладовищі, вшанували пам‘ять полеглих воїнів представники влади разом з бойовими побратимами, мешканцями громади та духовенством.
Ще більше новин:
Розпочався дводенний тренінг на тему: «Грантрайтинг та проєктний менеджмент»
Воєнний стан: ЦОПи ДПІ Львівщини продовжують працювати
Реконструкція дитячого садку у Волі-Висоцькій
24 лютого - рік повномасштабної війни в Україні
Для переходу на спрощену систему оподаткування з ІV кварталу 2022 року подайте заяву до 15 вересня
Школи Львівського району отримали рекомендації про підготовку до нового навчального року