Громади Львівщини запрошують до участі у вебінарі щодо проєктів «зеленого» будівництва

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА запрошує громади Львівщини на вебінар: «RESET 2021. Почни з зеленого будівництва».

Захід відбудеться 2 червня і має на меті сприяти організації ефективної співпраці між міжнародними фінансовими установами, банками, державними програмами та громадами у напрямку створення та фінансування проектів у сфері енергоефективності в Україні.

Спікери: представники Держенергоефективності, міжнародних фінансових установ, банків.

Зареєструватись для участі у заході можна за посиланням.

Програма заходу за посиланням.

Початок заходу об 11:00 год.

Зазначимо, що «Зелене» будівництво – це новий стандарт будівництва, який враховує всі екологічні потреби та спрямований на поліпшення якості життя і навколишнього середовища.  Метою «зеленого» будівництва є збереження або підвищення якості будівель і комфорту їх внутрішнього середовища, енергозбереження та енергоефективності. Ця практика розширює і доповнює класичне будівельне проектування поняттями економії, корисності, довговічності й комфорту.