Максим Козицький зустрівся з командиром територіальної оборони Львівщини Валерієм Курко

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький спільно із заступниками провів робочу нараду, у межах якої зустрівся із командиром бригади територіальної оборони Львівщини Валерієм Курко.

Основну увагу приділили питанню щодо формування підрозділів територіальної оборони в межах Львівської області.

Нагадаємо, що 16 липня 2021 року Верховна Рада визначила правові та організаційні основи національного спротиву, ухваливши закон «Про основи національного спротиву», який вступив у дію з 1 січня 2022 року.

Командир бригади ознайомив присутніх зі становленням сил територіальної оборони Збройних Сил України, її структурою та завданням. На нараді обговорили стан справ станом на сьогодні, про визначені місця дислокації підрозділів, формування управлінь бригади та батальйонів ТРО тощо.

Голова підкреслив, що облдержадміністрація, органи місцевого самоврядування надаватимуть допомогу у розвитку територіальної оборони, дав вказівку відвідати місця дислокації підрозділів ТРО, вивчити проблемні питання.

Зауважимо, що Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний підписав наказ про призначення командира територіальної оборони на Львівщині 10 січня.

Підполковник Валерій Курко став командиром кадру 103 Окремої бригади територіальної оборони регіонального управління сил територіальної оборони «Захід». Він був одним із захисників Донецького аеропорту.

Довідково! Записатися до лав сил територіальної оборони можна, вступивши на військову службу за контрактом у резерві.

Для цього громадянам України потрібно:

• мати від 18 до 57 років,
  • звернутися до районного центру комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП) за місцем реєстрації, де Вам підкажуть усі подальші кроки.

Детальна інформація – за адресою: м. Львів, вул. Ів. Франка, 25, або за одним із номерів: (096) 080-69-87;  (066) 829-04-34.