Їм потрібно частіше відволікатися, повертатися у мирне життя, спілкуватися із ровесниками, аби відновлювати психоемоційний стан.
Щоб хоча б ненадовго подарувати їм свято, для дітей-сиріт та вимушено переселеної малечі із бойових дій Львівська ОВА Львівська обласна державна адміністрація організувала відпочинок у розважальному комплексі.
Сто діток із Луганської, Харківської, Херсонської, Сумської, Донецької, Чернігівської, Запорізької, Івано- Франківської областей та із Мурованської ТГ мали відпочинковий день у басейні.
«Літо для дітей без тривог» – це спільний проєкт управління туризму та курортів та служби у справах дітей Львівської ОВА для дітей сиріт та внутрішньо переміщених осіб. Його мета – психоемоційне розвантаження дітей від воєнної реальності та жахів, які їм довелося пережити у зонах бойових дій.
Ще більше новин:
Грошове забезпечення військовослужбовців ЗСУ із 1 березня 2022 зросте на 30% - Олексій Резніков підп...
Обсяг сільськогосподарського виробництва у Львівській області у 2021 році збільшився на 5,6%
«Фіксуємо перевиконання піврічного плану бюджету області за доходами», - Олег Демків
У Пустомитівському ліцеї № 1 завершено капітальний ремонт системи опалення
Можливості застосунку Дія розглянули в межах форуму готелярів та рестораторів
Максим Козицький зустрівся з Головою Офісу Ради Європи в Україні Стеном Ньорловим