k2FtbBdWr1

Для фахівців із психічного здоров’я провели дводенні навчання

Завершився I етап реалізації проєкту «Промоція турботи про психічне здоров’я у Львівській області» громадської організації «Центр підтримки осіб з психічними розладами «Дестигма».

У проєкті взяли участь представники всіх районів області, фахівці соціальної роботи для сім’ї, дітей і молоді, медики, психологи.

Під час навчань обговорили питання важливості турботи про психічне здоров’я, а саме: що таке психічне здоров’я, як спілкуватися з людиною у складних життєвих обставинах, у якої можливий наявний розлад, які ресурси громаді потрібно залучити для надання послуг людям з психічними розладами тощо. Також учасники розвіювали міфи щодо психічних розладів.

«Упродовж заходу учасники мали можливість індивідуально проконсультуватись та обмінятись досвідом, а також відшукати власний ресурс за допомогою різних вправ, майстер-класів та арттерапії та дізнались як запобігати стресові та планувати ресурсні дії для профілактики особистого вигорання. Зокрема, на хвилі постковідного синдрому такі практики є особливо важливими, адже це сприяє покращенню рівня життя як у родині, так і в громадах» – зазначають організатори.

Проєкт «Промоція турботи про психічне здоров’я у Львівській області» реалізували за підтримки департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації в межах конкурсу проєктів серед інститутів громадянського суспільства.