Для молоді Давидівської громади влаштували активне дозвілля

В передостанній день липня, 30 липня, у Давидівській громаді для дітей та підлітків, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей з багатодітних сімей та дітей воїнів АТО (ООС) влаштували одноденний табір «Сім джерел».

Табір згуртував дітей та підлітків вразливих категорії з с. Давидів, с. Черепин, Винничківського, Старосільського, Миколаївського, Пасіки-Зубрицького старостинських округів та залучив їх до соціального життя громади. Учасники поринули у таємниче минуле лісу в с. Виннички, яке оповите безліччю старовинних містичних оповідей та легенд. Молодь ознайомилась із правилами поводження у лісі, навичками, які необхідні для походів.

Учасники табору також отримали подарунки від відділу Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Організатор заходу – КЗ «Центр надання соціальних послуг Давидівської сільської ради».

Серед партнерів – департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, Головне управління національної соціальної сервісної служби у Львівській області, старости старостинських округів, відділ культури та інформаційної політики Давидівської сільської ради, КЗ «Інформаційно-ресурсний центр Давидівської сільської ради», відділення НОК України у Львівській області, розважальний проєкт «Солома шоу», Жіночий рух «За майбутнє».