k2FtbBdWr1

«Гордо несім нашу славу»: Спілка української молоді провела літній табір

У селі Тухля Стрийського району відбувся Львівський літній молодіжний табір «Гордо несім нашу славу». Щороку такі літні осередкові табори для молоді організовує Львівська обласна організація Спілки української молоді в Україні. Цьогоріч таборували понад 60 сумівців, юнацтво та команда табору.

Захід присвятили вшануванню річниць визначних подій, що вплинули на нашу історію. Серед них 130-та річниця з дня народження Євгена Коновальця, 30 років відновлення української незалежності та 75 років від заснування Спілки української молоді в діаспорі.

«Саме молоде покоління має продовжувати справу своїх предків захищати та будувати Україну. Тому такий табір є дуже важливим для виховання патріотичної молоді. В ході проведення проєкту на таборі навчали молодь актуальних навичок у сфері військово-патріотичного та духовно-морального виховання, що входять в основу системи національно-патріотичного виховання», – зазначив головний спеціаліст відділу молодіжної політики Львівської облдержадміністрації Віктор Аторвін.

За час таборування юнацтво мало змогу прослухати цікаві гутірки з історії України, історії Спілки української молоді та катехизації. Варто зазначити, що табір проводився згідно з усіма санітарно-гігієнічними вимогами на час коронавірусної пандемії.

«Тиждень таборування був неймовірний, веселий та насичений. Коли дивлюся на наше юнацтво, відчуваю їх силу духу, патріотизм, розум, прагнення самим будувати свою життєву дорогу, то охоплює гордість і радість за наших дітей. Вірю, що наші зусилля у проведенні табору не пройдуть даремно, вони повернуться сторицею для нашого щасливого майбутнього», – розповів голова Львівської обласної організації Спілки української молоді в України Роман Хмизюк.

Нагадаємо, Львівська обласна організація Спілка української молоді в Україні реалізувала захід в межах конкурсу молодіжних проєктів Управління молоді та спорту Львівської ОДА.