k2FtbBdWr1

“Тенденції до зменшення госпіталізованих на сьогодні не виявлено”,- Максим Прикупенко

Із  січня  у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих пройшли лікування 3216 пацієнтів. На даний момент знаходяться 340 пацієнтів, 259  – кисневозалежні. У відділенні реанімації – 27 пацієнтів, зокрема восьмеро з них перебувають під апаратами ШВЛ.

Про це повідомив під час брифінгу директор медзакладу Максим Прикупенко.

“В середньому в госпіталь поступає в межах 30 пацієнтів. Наймолодшій пацієнтці реанімації госпіталю є лише 30 років. Середній вік пацієнтів, які проходять лікування в госпіталі 50-55 років”, – зазначив Максим Прикупенко.

Також він додав, що тенденції до зменшення госпіталізацій на даний момент не виявлено. Загалом лише 20 пацієнтів з усіх хворих у госпіталі є провакцинованими.

“На даний момент ми відзначаємо, що хвороба веде себе агресивніше, адже велика кількість пацієнтів, які поступають, є кисневозалежними. Лише завдяки вакцинації можливо зберегти своє життя, тому всіх прошу бути свідомими та про вакцинуватися”,- наголосив Максим Прикупенко.

У госпіталі працює вакцинальний кабінет, станом на зараз здійснили 1600 щеплень від коронавірусної хвороби. Як додав директор госпіталю, на даний момент персоналу вистачає та госпіталь справляється власними силами. Перебоїв з поставками кисню немає.