Молодь Львівщини запрошують взяти участь у Військовій школі імені Героя України Тараса Матвіїва

Рівно через тиждень, 9 серпня, у Жидачеві на території стадіону «Авангард» розпочнеться Військова школа імені Героя України Тараса Матвіїва.  Її організовує громадська організація «Народний Легіон» спільно з Жидачівською міською радою за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА в межах конкурсу молодіжних проєктів.

Військова школа відбуватиметься у форматі табору. Програма школи передбачає різні активності для молоді: військові навчання, фізичну підготовку, стрільбу, турніри з лазертагуру тощо. Пройти військову школу може молодь 15-25 років.

Зареєструватись можна до 6 серпня за посиланням. Обов’язковою умовою участі є наявність дозволу від батьків. Зразок його оформлення організатори надішлють зареєстрованим учасникам.

«Військові вишколи ми почали проводити ще на початку російсько-української війни. Серед ініціаторів їх проведення і Тарас Матвіїв, уродженець Жидачева, що героїчно загинув на Сході. Переконані, Тарас радів би, що  його справа жива. Зазвичай вишкіл триває два дні, зараз же робимо табір – він триватиме 5 днів. Військова школа відбуватиметься на обласному рівні, чекаємо учасників з різних громад», – розповідають організатори.

Крім того, організатори шукають волонтерів та координаторів для допомоги в організації табору.

Контактна особа – спеціаліст відділу молодіжної політики Жидачівської міської ради Орест Гаврильчук, тел.: +38 (093) 259 19 68.

Нагадаємо, Тарас Матвіїв загинув 10 липня 2020 року поблизу с. Троїцького Попаснянського району на Луганщині під час мінометного обстрілу. У той момент він рятував своїх побратимів з вогняних бліндажів. Згодом Тарасові надали звання Герой України з орденом «Золотої Зірки».