k2FtbBdWr1

Для представників виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості провели навчання по комунікації зі ЗМІ

Для представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості провели другий етап навчання на теми: «Як готуватись до зустрічі зі ЗМІ» та «Медіакомунікації: як говорити зі ЗМІ, у соцмережах і не лише».

«Дуже важливо аби представники виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості могли досягати взаємодії завдяки правильно побудованій комунікації», – зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики ЛОДА Дмитро Посипанко.

Спікерами навчання стали Станіслав Безушко та Ірина Процик.

Станіслав Безушко – публіцист, ведучий на ТБ, радіо і YouTube розповів учасникам про головні принципи комунікації, інструменти, які використовують журналісти під час програми та як правильно підготуватись до ефіру. Зокрема, учасники навчання ознайомились зі структурою прес пакету та форматами проведення телеефірів.

Ірина Процик – головна редакторка онлайн-журналу Lviv.Media, експертка з медіакомунікацій, викладачка Школи журналістики та медіакомунікацій УКУ розповіла учасникам про інструменти спілкування із медіа. Зокрема, спікер наголосила на важливості побудови правильної стратегії розповіді, розумінні аудиторії та побудови контенту у соціальних мережах.

Нагадаємо, що навчання відбулось в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2021-2025 роки.