k2FtbBdWr1

До 14 травня триває реєстрація на онлайн-захід для представників галузі харчових продуктів

19 травня відбудеться онлайн-захід для представників галузі харчових продуктів. Це B2B-захід, який має на меті налагодження зв’язків між Німеччиною, ЄС та країнами Східного партнерства: Азербайджаном, Білоруссю, Грузією та Україною. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Подія організована Німецько-азербайджанською торговою палатою AHK Azerbaijan – The German-Azerbaijani Chamber of Commerce, Представництвом німецької економіки в Білорусі та Інформаційним центром німецької економіки (AHK Білорусь), Німецькою бізнес-асоціацією Грузія (DWV Georgia) та Німецько-українською торговою-промисловою палатою AHK Ukraine за підтримки проєкту USAID «Економічний розвиток, управління та зростання підприємництва» (EDGE).

Інтернет-захід у форматі B2B спрямований на створення унікальної платформи, що об’єднує ділових людей, включаючи імпортерів з Німеччини та експортерів із країн Східного партнерства – Азербайджану, Білорусі, Грузії та України.

Онлайн B2B- зустрічі з компаніями країн Східного партнерства – Азербайджану, Білорусі, Грузії та України проведуть у таких галузях: фрукти та овочі, горіхи та трави.

«Не втрачайте шанс взяти участь у B2B-заході, щоб скористатися новими можливостями для бізнесу, ознайомитися з новими проектами та розширити свою професійну ділову мережу!», – наголошують у департаменті.

Участь у заході – безоплатна! Для участі потрібно зареєструватись заповнивши онлайн-форму до 14 травня 2021 року. Реєстрація та деталі за посиланням. 

Всю інформацію про проєкти та історії успіху перспективних компаній зі Східного партнерства у галузі сільського господарства /продовольства можна знайти за посиланням.