«До державного бюджету Львівщина сплатила на 41 % більше податків ніж торік», – Іван Собко

До державного бюджету від Львівщини мобілізували 28,7 млрд грн податків. Це на 8,3 млрд грн або на 41 % більше порівняно з січнем-липнем торік.

Окрім того, як розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, план надходження податків до загального фонду бюджету області за сім місяців цього року перевиконали на 159 млн грн або 1,4 % (надійшло 11,3 млрд грн). Порівняно з відповідним періодом торік надходження зросли на 2 млрд грн або на 21,9 %.

«Позитивною є і динаміка виконання обласного бюджету – план перевиконали на 71 млн грн або 4,2 %.

Ми надалі відзначаємо стабільну економічну ситуацію в області, розвиток бізнесу та підприємництва. Послаблення карантинних заходів відразу відображається на економіці. Це означає, що матимемо додатковий фінансовий ресурс для задоволення потреб працівників бюджетної сфери, та для фінансування проєктів і програм, які реалізовуватимуть у Львівській області», – зазначив Іван Собко.