k2FtbBdWr1

На Львівщині проведуть інвентаризацію гідротехнічних споруд на прибережних смугах річок Західного Бугу

Відбулася друга зустріч з представниками територіальних громад щодо реалізації пілотного проєкту з ревіталізації малих річок Красносілка та Болотня. Інформують у департаменті екології Львівської ОДА. 

Участь в зустрічі взяли також представники БУВР та Сяну, експерт з питань ревіталізації малих річок Юрій Голубєв та експерт з природоорієнтованих рішень  у сфері управління водними ресурсами Лілія Гричулевич.

Під час зустрічі представники БУВР Західного Бугу та Сяну спільно з Червоноградською, Великомостівською, Сокальською та Белзькою ТГ вирішили провести детальний аналіз та інвентаризацію гідротехнічних споруд на прибережних захисних смугах визначених річок в басейні Західного Бугу, з метою розробки проєктної документації. А також визначили можливі джерела фінансування заходів.

Нагадаємо, що відповідно до критеріїв рекомендованих Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, на території Львівської області для реалізації пілотного проєкту ревіталізації малих річок визначили річки Красносілка (протікає на території Белзької ТГ та Сокальської ТГ Червоноградського району) та Болотня (протікає на території Червоноградської ТГ, Белзької ТГ та Великомостівської ТГ Червоноградського району).