k2FtbBdWr1

До Львівської ОДА завітала делегація благодійного Архієпархіального центру «Карітас Оломоуц»

Заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний зустрівся із делегацією благодійного Архієпархіального центру «Карітас Оломоуц» Чеської Республіки на чолі з його директором Вацлавом Кепртом. У межах зустрічі обговорили перспективи двосторонньої співпраці в галузі соціальної політики.  

«Вивчаючи досвід діяльності організації «Карітас» в Чехії, нам важливо зрозуміти на чому базується їхній багаторічний успіх. Зі сторони Львівської облдержадміністрації, ми зацікавлені переймати іноземний досвід залучення неурядових організацій до надання соціальних послуг», – наголосив Віталій Загайний.

Пан Вацлав поцікався, як в Україні та на Львівщині, зокрема, зараз відбувається процес надання соціальних послуг, враховуючи новий адміністративно-територіальний устрій.

А також іноземні партнери виявили інтерес до налагодження взаємодії між вищими навчальними закладами Чехії та України, які займаються підготовкою фахівців соціальної роботи. Серед львівських ВНЗ виокремили Львівську політехніку, Український католицький університет, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності тощо.

За результатами зустрічі, сторони домовились про тісний взаємозв’язок між чеською та львівською організаціями «Карітас». Принагідно членів делегації запросили взяти участь в Міжнародному Форумі ділового спілкування та партнерства «Together for child», який цьогоріч відбудеться в жовтні.

До слова, організація «Карітас» має багато офісів по всій Україні та на Львівщині, а також тисячі працівників.

Довідково:

Діяльність благодійного фонду «Карітас» на Львівщині бере початки ще з 1996 року. Відтоді фонд надає допомогу усім, хто її потребує зі всієї області у різних напрямках. Цьому сприяють проєкти, що активно запроваджують.

У липні 2021 року в межах конкурсу мікропроєктів, що проводив департамент соціального захисту населення ЛОДА «Карітас-Львів УГКЦ» переміг з проєктом «Інформаційно-просвітницька діяльність шляхом організації соціальної інтеграції та мистецької зайнятості молоді з інтелектуальними порушеннями».

Місцевий благодійний фонд «Карітас-Борислав» став переможцем з проєктом «Міжнародний день людей з інвалідністю – рівні права і рівні можливості».

А фонд «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ» переміг з ініціативою «Спортивно-реабілітаційного вікенду для молоді з інтелектуальними та фізичними порушеннями», який сьогодні, 30 серпня, відбувається на базі відпочинку «Шепільська» с. Довголука.