Роботодавцям-мінімізаторам Червоноградського району рекомендували переглянути рівень оплати праці працівників

Сьогодні, 10 вересня, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулось чергове засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Під час засідання заслухали керівників підприємств, установ, організацій Червоноградського району, які допустили порушення трудового законодавства щодо нарахування заробітної плати найманим працівникам нижче або на рівні законодавчо встановленого мінімального розміру.

У засіданні обласної робочої групи взяли участь керівники підприємств, які працюють у таких галузях економіки як: сільське господарство, торгівля, пасажирські перевезення та харчова промисловість.

Андрій Годик рекомендував суб’єктам господарської діяльності Червоноградського району переглянути рівень оплати праці своїм працівникам та вжити заходів з метою якнайшвидшого його підвищення.

Львівська ОДА і надалі продовжуватиме роботу із суб’єктами господарювання з метою виявлення фактів порушень у сфері додержання законодавства про працю,  використання праці неоформлених працівників, несвоєчасної та не у повному обсязі виплати заробітної плати, незабезпечення мінімальних гарантій в оплаті праці тощо.