Дударик зібрав аншлаг у театрі Заньковецької на першому концерті до свого 50-ліття

Хорова капела «Дударик» 4 жовтня у театрі ім. Марії Заньковецької зібрала повний зал на концерті  “Oktoberfest по-львівськи”. Це був перший концерт Дударика із мистецького марафону до 50-ліття.

Загалом програма святкування буде такою:
 – 15 жовтня о 17:00 на сцені Львівської національної філармонії у розважально-музичній програмі «Два по 50? – Будь ласка!» виступатиме вокальна формація «Дударик-FOREVER» у супроводі естрадного оркестру.  Гостями свята буде фольклорний ансамбль «Веселка» (м.Білгород-Дністровський). Звучатимуть твори, які припали до душі хористам у часі мандрів і турне, веселі, любовні, жартівливі та твори зі шляхетним підтекстом.
 Зазначимо, що кількість квитків на цей на ювілейний концерт обмежена (лише 100 шт.), тому поспішіть придбати їх заздалегідь! Замовити тут.
 – 16 жовтня об 11:00 у Храмі Святого Лазаря відбудеться Поминальна Служба Божа. Літургія відправлятиметься в пам’ять за «Дудариками-Навіки», серед яких Микола Кацал- фундатор і засновник колективу, Василь Сліпак – всесвітньовідомий оперний співак, отець Андрій Дуда – Герой України, військовий капелан, волонтер і знаний громадський діяч та співаки капели, які не розділять із нами свята тут на землі. По завершенню буде влаштована фотовиставка світлин «Дударик-Навіки».
 – 17 жовтня о 18:00 у Львівській національній опері капела представить святкову програму «Дударик 50». Ексклюзивними гостями буде «Хорея Козацька», лицарі духу, завзяті дослідники, реконструктори і репрезентанти української музики 17-20 ст.
 У другому відділені концерту звучатимуть найвидатніші твори з камерного, симфонічного та ораторійного репертуару капели англійської, німецької, австрійської та української композиторської школи. Твори виконуватимуть у супроводі Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів».
 «Головний акцент святкування буде, безумовно, 17 жовтня – у сам наш день народження дамо концерт у Львівській Опері. Буде два відділення. Перше – акапельне і гостьове, а запрошеним учасником буде “Хорея Козацька”. Друге відділення – ораторійно-симфонічне. З точки зору творчої, то друге відділення – це буде “мандрівка” композиторськими школами європейсько-світових однолітків, партнерів, друзів. Буде англійська, німецька, австрійська музика», – розповів керівник капели Дмитро Кацал.
 Квитки на концерт 17 жовтня уже в продажу.
 – 24 жовтня о 17:00 у колонному залі ім. М. В. Лисенка Київської національної філармонії у святковій програмі «Дударик 50» виступлять хорова капела «Дударик, Національний академічний симфонічний оркестр України, солісти Львівської та Київської національних опер. В концерті візьме участь «Хорея Козацька». Буде відтворено репертуар львівського концерту від 17 жовтня, але вже для київської публіки.