Сьогодні у Львові стартував другий етап Всеукраїнського спортивно-патріотичного проєкту «Схід і Захід разом». 60 дітей шкільного віку з Донеччини, Луганщини, Івано-Франківщини та Львівщини зберуться, аби поспілкуватись та відпочити по-спортивному. На молодь чекають змагання з настільного тенісу, волейболу та футзалу. У програмі візиту й екскурсії містом. Розпочали з візиту на «Арену Львів». Житимуть гості з інших областей у готелі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту.Організовує візит Львівська обласна організація ФСТ «Колос» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА. Локацією для змагань з ігрових видів спорту стане комплекс спортивних майданчиків у Пустомитах, який нещодавно відкрили після реконструкції. Володарів медалей з настільного тенісу визначать у Пустомитівській школі, поблизу якої розташовані майданчики.
«Спорт об’єднує так, як жодна інша діяльність. Сьогодні ми маємо можливість спостерігати за унікальним дійством – Олімпійськими Іграми. У Токіо змагаються спортсмени різних віросповідань, культур, переконань. Але це не заважає їм поважати олімпійські принципи й правила, любити спорт, знаходити на змаганнях справжніх друзів. Своєрідна міні-олімпіада буде й у нас, а єднатись діти з різних куточків України будуть навколо теми 30-ї річниці відновлення Незалежності України», – розповів керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.
Всеукраїнський спортивно-патріотичний проєкт «Схід і Захід разом» відбувається щорічно. Спочатку дорослі команди Львівщини та Івано-Франківщини вирушають на Схід та змагаються у шести видах спорту. Найкращих визначають в індивідуальному та командному заліках. Цьогоріч збірна Львівщини на змаганнях у Святогорську виборола другу сходинку п’єдесталу.
За минулу добу щеплення від ковіду отримали 1790 мешканців області
За минулу добу щеплення від ковіду отримали 4618 мешканців області
8 додаткових центрів вакцинації працюватимуть у Львівській громаді цього тижня
Уряд продовжив адаптивний карантин
«Допоможіть людям літнього віку записатись на вакцинацію», - МОЗ
COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 87 осіб