Понад 209 млн грн з початку війни Фонд соцстраху направив для матеріального забезпечення застрахованим особам

Більш як 416 млн грн направило управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області на фінансування матеріального забезпечення 84 390 застрахованим особам Львівщини з початку року. З них за період введення на території України воєнного стану 47 200 мешканців Львівської області отримали допомогу на загальну суму 209,3 млн грн.

Зокрема:

– допомоги по тимчасовій непрацездатності – 171,1 млн грн;

– допомоги по вагітності та пологах – 38 млн грн;

– допомоги на поховання – 0,2 млн грн.

«Львівщина стала надійним тилом для України та попри умови воєнного стану, наявність деяких технічних обмежень у перші дні війни, фахівці управління активно працюють для забезпечення безперебійного фінансування усіх видів матеріальних допомог, надання послуг та здійснення основних статутних завдань Фонду»,- зазначають у відомстві.

Нагадуємо, працівники, чиї роботодавці зареєстровані у відділеннях, які наразі не мають можливості провести фінансування, можуть звернутись до будь-якого зручного відділення Фонду для отримання виплат напряму. При цьому, якщо роботодавець вже подав заяву-розрахунок, призначення допомоги напряму від Фонду можливе після внесення коригування – фахівці допоможуть написати заяву і внесуть зміни.

На сьогодні у Львівській області повноцінно функціонує 17 відділень Управління. Контактні номери телефонів та адреси відділень Управління у Львівській області доступні за посиланням.

Додатково надаємо перелік відділень ФССУ, які мають можливість здійснювати прийом в умовах воєнного стану. Їх контакти оновлюються за посиланням.