Фахівці Городоцького архівного відділу ознайомили студентів-першокурсників із роботою установи

Днями з роботою Городоцького архівного відділу архівного управління Львівської РВА ознайомилися студенти першого курсу спеціальності «Право» ВСП «Вишнянський фаховий коледж Львівського національного  університету природокористування».

Працівники архіву  розповіли майбутнім правознавцям як організована робота архівних установ, а саме: норми складання і зберігання документів, фондування, організація обліку архівних фондів і присвоєння їм облікових номерів, ведення наглядових справ тощо.

Як результат,   студенти почерпнули практичну інформацію щодо  роботи архіваріусів та збагатили свої знання про архівну справу.