Ділимося результатами перевірки ефективності функціонування прийомної сім’ї, створеної Наталією Мар’янівною та Андрієм Степановичем Мащак у 2023 році на території Великолюбінської громади Львівського району.

Спільний виїзд працівників служб у справах дітей Львівської райдержадміністрації та Великолюбінської селищної ради, разом з фахівцем КУ ЦНСП Городоцької міської ради, підтвердив, що сім’я Мащак дбає про свою прийомну доньку на найвищому рівні.

Ключові моменти:

дівчині створено чудові умови проживання та забезпечено всім необхідним.

– Вона чудово адаптується до нового життя в родині, помітні позитивні зміни в її розвитку та поведінці.

– Дитина оточена постійною увагою та турботою.

Завдяки щирій любові та турботі подружжя Мащак, їхня прийомна сім’я стала справжнім домом для дівчинки, де вона може відчувати себе щасливою та захищеною.

Ми щиро дякуємо Наталії та Андрію за їхню самовідданість та безмежну любов!