k2FtbBdWr1

Філію Державної реабілітаційної установи комплексної реабілітації “Галичина” відкрили в смт Великий Любінь

Сьогодні, 13 липня, в смт Великий Любінь Львівського району відбулось відкриття нової філії реабілітаційного комплексу Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина». Участь у заході взяли: Міністерка соціальної політики України Марина Лазебна, голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула, директор реабілітаційного центру Григорій Дунас, голова Великолюбінської ТГ Йосиф Фабрига.

На відкриття також завітали пацієнти та колектив реабілітаційного центру. Після урочистого відкриття й перерізання стрічки, відбулось освячення приміщень.

З державного бюджету на будівництво об’єкту виділили 95 млн гривень. Комплекс розрахований на 300 місць. Щорічно центр надає комплексні реабілітаційні послуги для близько 1200 осіб.

Розроблена установою модель комплексної реабілітації дасть змогу надавати послуги для більшої кількості людей з інвалідністю та учасників АТО/ООС, яка передбачає соціальну, психологічну, медичну, психолого-педагогічну, професійну, фізичну, фізкультурно-спортивну та трудову реабілітації.

Не менш важливим є те, що відновлювальний заклад має ліцензію на навчання за 30 робітничими професіями.