У Львівській РДА працюють над впорядкуванням та передачею реєстраційних справ у сфері державної реєстрації

29 квітня, з метою врегулювання організаційних питань щодо впорядкування та передачі реєстраційних справ у сфері державної реєстрації відбулась робоча зустріч голови Львівської райдержадміністрації Христини Замули з начальником відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Віталією Шепегою та заступником начальника відділу Ганною Гнатів.

Предметом зустрічі було обговорення процедури формування та передачі реєстраційних справ у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців від райдержадміністрацій, що ліквідовуються, до новоутвореної адміністрації та складення відповідних актів приймання-передачі. Необхідністю також визначили залучення до процесу передачі реєстраційних справ державних реєстраторів громад у якості спеціалістів.
Особливу увагу звернули на шляхи попередження типових порушень законодавства при формуванні та передачі реєстраційних справ. Очільниця району також підкреслила важливість проведення оцифровування відомостей реєстраційних справ, що містяться на паперових носіях.