На Волинському та Поліському напрямках збільшується кількість заходів підготовки збройних сил білорусі.
На Сіверському напрямку росіяни здійснюють обстріли Сумської області.

На Слобожанському напрямку ворог вогнем намагається стримати українські підрозділи у напрямку держкордону України.
На Харківському напрямку противник зосередив основні зусилля на утриманні займаних рубежів. Росіяни обстріляли цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Черкаські Тишки, Руські Тишки, Петрівка і Тернова.
На Слов’янському напрямку ворог активних бойових дій не здійснював.
На Донецькому напрямку він наступає, а на Лиманському напрямку — посилює угруповання. Війська рф застосували штурмову авіацію поблизу Діброви. Ворог хоче закріпитись у Лимані.
На Сєвєродонецькому напрямку тривають активні бої. В районі населеного пункту Боброве ворог зазнав втрат і відійшов. Його авіація завдала ударів в районі Устинівки.
На Бахмутському напрямку війська рф безуспішно штурмували позиції українців в районах пунктів Володимирівка, Василівка, Комишуваха та Миронівка.
На Авдіївському напрямку за підтримки артилерії противник намагався наступати в районах населених пунктів Кам’янка та Веселе, успіху не мав.
На Південнобузькому напрямку ворог провалив наступ та зайняв оборону на невигідних рубежах в районі населеного пункту Костромка.
У Криму припинять приймати цивільне населення у лікарнях, щоб звільнити місця для поранених солдатів рф.