Головна сторінкаНовиниНовини З 1 листопада на Львівщині встановили заборону на вилов риби у зимувальних ямах

З 1 листопада цього року у Львівській області розпочинається осінньо-зимова заборона на лов водних біоресурсів у зимувальних ямах. Вона триватиме до початку весняно-літньої заборони 2022 року.

З метою збереження водних біоресурсів у зимовий період Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Львівській області видало відповіднийнаказ від 25.10.2021 № 35.

У наказі зазначені терміни та перелік основних місць зимівлі водних біоресурсів у водних об’єктах Львівщини.

Окрім того, Львівський рибоохоронний патруль створив карту заборонених ділянок для вилову водних біоресурсів, яка включає зимувальні ями. Її переглянути можна за посиланням.

За недотримання зазначених норм передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності, також порушникам нараховуватимуть збитки за кожну незаконно виловлену рибину.