k2FtbBdWr1

На Львівщині відзначили День Єднання: біля Львівської ОДА підняли синьо-жовтий стяг

Сьогодні в Україні відзначають День Єднання, який запровадили згідно з Указом Президента України від 14 лютого. В Указі зазначено, що цей День оголосили для посилення консолідації українців, зміцнення їхньої стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.  

“Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, вдягнемо синьо-жовті стрічки і покажемо всьому світу нашу єдність”, – сказав Президент Володимир Зеленський у відеозверненні до українців.

Тож  біля Львівської ОДА урочисто підняли Державний прапор та виконали Державний гімн. У заході взяли участь представники обласної, районної та міської влади, громадськості та ЗМІ.

Нагадаємо, сьогодні депутати Львівської облради за ініціативи голови Львівської ОДА Максима Козицького зберуться на позачергову сесію, де розглянуть питання фінансування тероборони Львівщини у межах обласної програми «Безпечна Львівщина» та стан готовності Львівської області у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.