“Громади мають забезпечити співфінансування будівництва амбулаторій”, – Юрій Бучко

4 червня заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко зустрівся із головами територіальних громад щодо дофінансування з місцевих бюджетів вартості будівництва (капремонту) шести амбулаторій.

Йдеться про медичні заклади у  Луках Самбірського району, Бірках Яворівського району, Вільхівцях та Дубравці Жидачівського району, а також у Соколівці Буського району та Великих Грибовичах Жовківського району.

“Відповідно до чинного законодавства, проекти, які реалізуються за рахунок державної субвенції обов’язково повинні мати співфінансування з бюджетів громад не менше 10 % від вартості. З боку ЛОДА фінансові зобов’язання держбюджету ми виконали у повному обсязі. Щоб завершити об’єкти і здати в експлуатацію, громади мають упродовж двох місяців  забезпечити спів фінансування”, – зазначив Юрій Бучко.

Також він наголосив,  що медичні амбулаторії – це першочергово доступ мешканців сіл до якісних медичних послуг. Тому керівники  громад мають відповідально підійти до цього питання і вишукати кошти для завершення амбулаторій.