Громади продовжують безоплатно навчати щодо особливостей закупівельного процесу

Для допомоги територіальним громадам Львівщини департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації продовжив, розпочату у серпні цього року, серію безкоштовних виїзних навчальних семінарів щодо особливостей закупівельного процесу.

«Щоденно отримуємо велику кількість запитань від замовників щодо тих чи інших тем. Деякі з них часто повторюються. Тому бачимо необхідність у тому, щоб окремі теми обговорити безпосередньо з відповідальними за закупівельний процес», – розповіла начальник управління фінансового аналізу та публічних закупівель департаменту Леся Бордун.

На сьогодні, такі відповіді на запитання вже змогли отримати представники Червоноградського, Дрогобицького, Золочівського, Самбірського та Стрийського районів.

На черзі – Яворівський район, який заплановано відвідати 30 вересня.

У межах семінарів обговорюють одну з найактуальніших для закупівельників тем – специфіку роботи уповноважених осіб, які з 1 січня 2022 року повинні замінити тендерні комітети.

Не оминули увагою і питання ефективної організації закупівель, типові помилки, які здійснюють замовники та відповідальність уповноважених осіб/тендерних комітетів й керівників замовників за порушення під час проведення процедур закупівель.

До навчальних семінарів залучають також кваліфікованих фахівців, юристів, які діляться практичним досвідом у сфері закупівель.

Зокрема, вчора у Стрийському районі своїми знаннями та досвідом ділилась керівник юридичної фірми Ірина Корда. Розглянули конкретні кейси закупівель та шляхи розв’язання проблемних питань.