Публічну кадастрову карту доповнили двома новими інформаційними шарами. По-перше, йдеться про «Агровиробничі групи ґрунтів», що містить відомості Державного земельного кадастру щодо меж агровиробничих груп ґрунтів як в межах населених пунктів, так і поза їх межами.
По-друге, «Природно-сільськогосподарське районування», що містить дані про межі 200 природно-сільськогосподарських районів України.
Ці дані були основою для загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки сільськогосподарського призначення, розробником якої було ДП «Науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою».
«Для перегляду нових інформаційних шарів в спливаючому меню Публічної кадастрової карти необхідно натиснути стрічку «Агровиробничі групи ґрунтів» чи «Природно-сільськогосподарське районування». Відтак, появиться змога ознайомитися з актуальними даними про те, чи відноситься певна територія до особливо-цінних земель, чи придатна земля для вирощування тієї чи іншої сільськогосподарської культури. Також ці дані можуть використовуватися під час розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки землі», – інформують в департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.
Нагадаємо, що постановою Уряду від 03.11.2021 № 1147 затверджено нову Методику нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Читати тут.