Відбулась 5-та позачергова сесія Львівської районної ради VIII демократичного скликання.

26 квітня голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула прийняла участь у 5-ій позачерговій сесії Львівської районної ради VIII демократичного скликання.

Рішенням ради голову райдержадміністрації ввели до складу президії Львівської районної ради з правом дорадчого голосу.
На позачерговій сесії розглянули немало важливих питань, у тому числі щодо затвердження та виконання окремих районних цільових програм. Одне із нагальних рішень – покриття заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам районних рад, що ліквідовані. Здійснити виплату коштів передбачається вже цього тижня.
У цілому майже одноголосною підтримкою було затверджено та розглянуто 21 питання порядку денного.