k2FtbBdWr1

Конкурс для вчителів щодо покращення дистанційного навчання продовжили до листопада

Авторські колективи та окремі автори можуть подавати свої педагогічні розробки на конкурс «Дидактичне забезпечення змішаного та дистанційного навчання». Прийом робіт продовжили до 1 листопада.

Конкурс має на меті виявити та поширити кращий досвід використання дидактичних матеріалів для проведення навчання у різних форматах.

«На конкурс уже подали кілька доволі цікавих робіт, ми бачимо зацікавлення педагогів, тож вирішили дати більше часу для підготовки матеріалів. Організація дистанційного навчання тема відносно нова, тому зараз важливо підтримати тих наших педагогів і науково-педагогічних працівників, які готові розробляти власні авторські програми», – розповіла начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти департаменту освіти і науки Ірина Сислюк.

Програми-переможці можуть отримати підтримку департаменту для того, щоб вони були апробовані і подані на гриф Міністерства. Це дозволить використовувати авторські програми не тільки вчителям, які їх розробили, а й іншими педагогами в усіх школах України.

Конкурс щодо дидактичного забезпечення передбачає три номінації: урок змішаного навчання, урок дистанційного навчання, урок змішаного (дистанційного) навчання для учнів із особливими освітніми потребами. Окрім того, кожна номінація буде поділена на за віковими категоріями: початкова школа, середня, старша.

Подані програми мають містити окрім іншого сценарій уроку, рекомендації для учнів, посилання на інтернет-ресурси тощо. Зі всіма деталями конкурсу можна ознайомитись тут, подати заявку – тут.

Нагадаємо, нещодавно завершився ще один конкурс для педагогів «Інноваційні програми та дидактичне забезпечення для осучаснення освітнього процесу-2021». На цей конкурс подали кілька десятків робіт, а переможців нагородили під час Першого педагогічного форуму.