Максим Козицький зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Таджикистан в Україні

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Таджикистан в Україні Назрізода Давлаталі Хайдар перебуває із візитом на Львівщині. Це перший візит пана Посла у нашу область. Сьогодні з ним зустрівся голова Львівської ОДА Максим Козицький.

В першу чергу сторони обговорили ті виклики, які сьогодні постають перед країнами у зв’язку із пандемією коронавірусу. Опісля – багатовекторну співпрацю між Таджикистаном та Львівською областю.

Так, Максим Козицький спільно з керівниками профільних структурних підрозділів Львівської ОДА ознайомив гостя із потенціалом Львівщини у різних сферах. Це і промисловість, і освіта, і туризм тощо.

Як зазначили в межах зустрічі, хоча сьогодні й немає прямого рейсу зі столиць обох країн, це не стоїть на заваді можливостям для розвитку співробітництва, зокрема економічного.

У цьому напрямку погодили організацію наразі онлайн конференції, де представники бізнесу, підприємці Львівщини та Таджикистану зможуть обмінятись контактами та налагодити співпрацю. Говорили і про торговельні місії, як спосіб розширення економічної співпраці. Ця практика вже тривалий час успішно працює на Львівщині.

Керівник департаменту економічної політики Степан Куйбіда представив почесним гостям Експортний каталог Львівщини та інвестиційний паспорт області. Це промоційні документи, які презентують потенціал нашої області, є збірником пропозицій для майбутніх інвесторів. Окрім цього, експортний каталог – детальний опис підприємств-експортерів, які вже успішно працюють та розвивають власні ідеї, відтак запрошують до співпраці інвесторів та підприємців з України та закордону.

Як зазначила керівник управління туризму та курортів Наталя Табака галузь туризму Львівщини вже адаптувалась до умов пандемії, окрім цього, сьогодні область активно розвиває медичний туризм. Відтак, запропонувала ідею щодо проведення промотуру для представників туристичної індустрії.

Додамо, що в межах візиту пан Посол також відвідає Львівський державний університет фізичної культури і ознайомиться з пам’ятками та визначними місцями Львова.