Конкурс молодіжних проєктів: комісія визначила переможців

Вчора, 18 травня, відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переможців цьогорічного конкурсу проєктів, розроблених молоддю Львівщини та для молоді.  Йдеться про ініціативи та заходи, на реалізацію яких інститути громадянського суспільства отримають фінансову підтримку у 2021 році з обласної програми «Молодь Львівщини».

На конкурс молодіжних проєктів цьогоріч було подано 110 конкурсних пропозицій. За підсумками оцінювання переможцями визначено 30 громадських організацій, які реалізують 32 проєкти. Серед поданих проєктів найпоширеніший напрям – національно-патріотичне виховання. У цьому напрямі буде реалізовано 14 проєктів. На другому місці – активізація залучення молоді до процесів ухвалення рішень. Тут переможцями стали одразу 6 проєктів.

Крім цього, у сфері підвищення рівня компетентності молоді переможцями стали 5 проєктів, у сфері підвищення культури волонтерства серед молоді – 3 проєкти, у сфері підготовки фахівців, які працюють з молоддю, та підвищення рівня мобільності молоді по 2 проєкти.

«Тішить, що кожен з проєктів тією чи іншою мірою спрямований на формування такого життєвого простору, де молода людина буде займати проактивну позицію у соціумі, впливатиме на порядок денний, з легкістю знаходитиме свою роль на ринку праці. Апліканти проєктів поставили перед собою високі цілі, що сприятимуть всесторонньому розвитку молоді, тому сподіваємося, що навіть ті, хто не пройшов конкурсний відбір, все ж зможуть реалізувати задумане», – наголошує керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Нагадаємо, що загальна сума підтримки конкурсних пропозицій становить 1 200 000 грн. Ознайомитись з рішенням конкурсної комісіїта переліком проєктів-переможців можна за посиланням.