Львів’янка стала чемпіонкою Європи зі стрільби з лука серед юніорок

Дзвенислава Черник перемогла у фіналі чемпіонату Європи зі стрільби з лука у приміщенні. У фіналі Дзвенислава перемогла чинну срібну призерку чемпіонату світу серед кадетів.

«Шлях до фіналу був нелегкий. Після особистого рекорду в кваліфікаційному раунді було важко зібрати себе “докупи” і відключити емоції. Особливо важко психологічно було у чвертьфіналі, де я зустрічалася з росіянкою. У півфіналі стрілялося вже значно спокійніше», – розповіла спорстменка у коментаріУправління молоді та спорту Львівської ОДА напередодні фіналу.

Лучниця тренується у Львівській школі вищої спортивної майстерності та на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту. Тренують Дзвениславу Марія Гавелко та Назар Кузик.Напередодні з ще одною львів’янкою Жанною Наумовою та колегою з Сумщини Дарією Коваль спортсменка також стала чемпіонкою Європи у команді.

Нагадаємо, збірна України на змаганнях була представлена 16 спортсменами, шестеро з яких є вихованцями львівської школи стрільби з лука. За кількістю золотих нагород національна збірна опинилась на першому місці, обійшовши команди Росії, Франції, Італії, Нідерландів та інших держав. В активі наших лучників – дві золоті нагороди в індивідуальних змаганнях та дві у командних.