k2FtbBdWr1

«Львівщина безпечна як для проживання, так і для ведення бізнесу», – Андрій Годик на зустрічі з радником-посланником Посольства Республіки Корея

Сьогодні перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик зустрівся із радником-посланником Посольства Республіки Корея в Україні О Джункеуном. Участь у зустрічі також взяли секретарі Посольства та Почесний консул Республіки Корея у Львові Владислав Ртіщев.  

«Сьогодні за Україною і ситуацією навколо нашої держави стежить увесь світ. Але завдяки підтримці наших закордонних партнерів, ми знаємо, що ми не одні, і ми впевнені, що вистоїмо перед загрозою», – зазначив Андрій Годик.

Він наголосив, що Львівщина залишається безпечною, як для проживання населення, так і ведення бізнесу.

«Немає жодної паніки, ані серед бізнесу, ані серед інвесторів», – зазначив Андрій Годик.

Перший заступник розповів, що сьогодні ведеться активна робота у напрямку підготовки населення до життя в умовах можливої надзвичайної ситуації чи військового стану. Працівники державних установ, органів місцевого самоврядування, мешканці вивчають домедичну допомогу, проходять вишкіл. В області активно формують підрозділи територіальної оборони, сприяють їх фінансовому забезпеченні.

Обговорили сторони і готовність області прийняти тих, хто шукатиме безпеки та притулку. Відтак, як зазначив Андрій Годик, завдання сьогодні створити максимальні умови, щоб у випадку надзвичайної ситуації, всі, хто цього потребуватиме, були забезпечені можливістю проживання.

Зважаючи на безпекові виклики, сьогодні Львів також став центром дипломатичного життя України. Відтак, присутні зупинились і на питанні розвитку співпраці між областю та Республікою Корея.

«Львівщина – єдина область в Україні, яку я відвідав тричі за останні три роки. І разом з послом ми б хотіли розширити співпрацю зі Львовом та областю», – зазначив радник-посланник Посольства Республіки Корея в Україні О Джункеун.

Відтак, усі деталі по співпраці планують обговорити на найближчій зустрічі Посла Республіки Корея в Україні та голови Львівської ОДА.

Читайте також: Перший заступник голови Львівської ОДА зустрівся з послом Королівства Нідерландів в Україні.