В області розпочали ремонтувати дорогу Заставне – Глиняни

Сьогодні розпочали капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С140707 Заставне – Глиняни.

“Дорога має загальну протяжність 5,3 кілометри. З’єднує дороги державного значення Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – К-Буська – Бібрка та Т-18-06 Рівне-Млинів-Березтечко-Буськ-Перемишляни та є частиною сполучення 8 населених пунктів з центром територіальної громади. Загальна вартість об’єкту за договором 54 млн грн. На виконання робіт передбачено кошти з державного дорожнього фонду у сумі 10 млн грн”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Роботи розпочали в м. Глиняни, в цьому році планують відремонтувати перших 2,2 км.

“Станом на сьогодні тривають підготовчі роботи. Згодом буде влаштовано нову основу, асфальтобетонне покриття та пішохідні доріжки в межах населеного пункту”, – додав Юрій Бучко.