На Львівщині майже 35 тисяч осіб щепилися бустерною дозою вакцини від Covid-19

На Львівщині триває вакцинальна компанія від COVID-19. Медики неодноразово наголошували про важливість вчасного отримання бустерного щеплення, адже це підсилює опірність організму людини  до вірусу приблизно до 90%. У Львівській області, зокрема,  бустером вакцинувалися вже 34 189 мешканців.

Як зазначав раніше директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, від штаму «Омікрон», який зараз циркулює в Україні та світі,  потрібен додатковий захист, тому осіб, які мають дві дози вакцини, закликають зробити також бустерне щеплення, що зменшить ризик інфікування.

“Зважаючи на складну ситуацію в області, а також чисельні новини про смерть мешканців, ми сім’єю вирішили цими вихідними провакцинуватися бустерною дозою вакцини “Комірнаті”. Я переконана, що це надійний захист від цієї небезпечної недуги. Після вакцинації почуваюся добре і закликаю всіх пройти повноціниий курс вакцинації”, – зазначила мешканка міста Львова пані Валентина.

Загалом щеплення від ковіду на Львівщині отримали 1 037 601 особа, з них 993 811 – дві дози.

Нагадаємо, що усі, хто зробив бустерну дозу щеплення від COVID-19, можуть отримати 500 гривень за програмою Президента України “єПідтримка”. Механізм перерахування коштів через додаток “Дія” наразі напрацьовують. Проте в “Дії” вже можна завантажити новий COVID-сертифікат з інформацією про отримане бустерне щеплення.