Львівщина отримає майже 65 млн грн освітньої субвенції – розпорядження Кабміну

Школам Львівщини з державного бюджету виділили 64,6 мільйони гривень освітньої субвенції. Ці кошти скерують на придбання шкільних автобусів та покращення санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти.

Відповідне розпорядження на сайті Кабінету Міністрів опублікували 15 грудня 2021 року.

«Під час децентралізації, реформи освіти та створення опорних шкіл наші громади дуже потребують підтримки для закупівлі нового транспорту, адже дітей потрібно безпечно і вчасно доправити до школи. Тому 55,6 млн грн на придбання автобусів, за умови співфінансування від самих громад, є доброю підмогою. Зі свого боку зробимо все можливе, аби допомогти школам якнайшвидше отримати нові автобуси», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

“Ще 8 млн грн, відповідно до цього ж розпорядження, надійдуть нашій обоаств для створення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти. Йдеться про облаштування санвузлів у приміщеннях шкіл або ремонти там, де їхній стан є критично незадовільним”, – додав голова Львівської ОДА.

Нагадаємо, цього року за кошти освітньої субвенції з державного бюджету на засадах співфінансування з місцевих бюджетів для шкіл області закупили 23 автобуси “Школярик” на загальну суму 43,2 млн грн.

Розпорядження КМУ від 15.12.2021 № 1662 «Про розподіл резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2021 році та перерозподіл деяких видатків державного бюджету і надання кредитів з державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2021 рік»  http://surl.li/baqab