У Львівській облдержадміністрації напрацьовують План проведення консультацій з громадськістю на 2022 рік

Щороку обласна державна адміністрація складає Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю, з урахуванням пропозицій інститутів громадянського суспільства.

Такий План укладають відповідно до вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Проведення регулярних консультацій (діалогу) із громадськістю з найважливіших питань життя суспільства і держави створює сприятливі умови для ефективної взаємодії громадянського суспільства з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування на засадах публічності, прозорості та партнерства та покращує міжособистісні відносини.

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації ініціював обговорення на офіційному сайті облдержадміністрації у рубриці «Консультації з громадськістю» проєкту Орієнтовного плану проведення електронних консультацій з громадськістю на 2022 рік у Львівській обласній державній адміністрації: https://loda.gov.ua/konsultacii_gromadskist

Представники інститутів громадянського суспільства можуть подати пропозиції до 12 січня 2022 року на електронну скриньку: depinfoloda@gmail.com.