k2FtbBdWr1

День поля «Як заробити додаткові $100 з гектара»: у Дублянах відбувся тематичний агрозахід

У Львівському національному аграрному університеті в місті Дубляни відбувся аграрний захід – День поля «Як заробити додаткові $100 з гектара: час рахувати». Організатором стала компанія «Контінентал Фармерз Груп».

Ця подія стала платформою для спілкування, обміну досвідом та чудовою можливістю укріпити партнерські відносини для сільськогосподарських виробників та фермерів.

«Бізнес диктує запит до навчальних закладів щодо фахівців, справжні фахівці аграрної галузі народжуються у навчальних закладах, розуміючи перспективність аграрної галузі. Постійне навчання, підвищення кваліфікації та особистісний ріст – все це вимоги  сьогодення до майбутніх бізнесменів та фахівців. Крім того, успіх в аграрного бізнесу ґрунтується на досвіді,  надійних партнерах та сучасних технологіях. Все ці потреби  можна  задовольнити на  дні поля, яке організоване  за ініціативою найбільшого аграрного закладу  та одного з найбільш успішних підприємств регіону”, – зазначила у вітальному слові директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Впродовж десятка років Компанія тісно співпрацює і є партнером Львівського національного  аграрного університету у напрямках навчально-наукових досліджень, реалізації спільних  проєктах у сфері міжнародної співпраці, працевлаштуванню та виробничої  практики студентів. Завдяки такій співпраці Університет має змогу бути в тренді  інновацій у веденні агробізнесу та готувати фахівців, які відповідають вимогам  сучасного ринку праці.

У ході заходу експерти агровиробництва ознайомили із технологіями, що забезпечують максимальний прибуток, та на досвіді Компанії продемонстрували економічний ефект від їх впровадження.   Учасникам заходу презентували результати польових досліджень, завдяки яким можна визначити ефективні технологічні прийоми і системи для практичного застосування.

Однією з ключових тем “Дня поля” стало точне землеробство. Фахівці підприємства поділилися ефективними методами роботи у цьому напрямі та презентували конструктор з обладнання, що дасть можливість провести оновлення сільськогосподарської техніки.

Окремий блок питань присвятили картоплярству. Адже “Контінентал” є лідером  вітчизняного ринку картоплі, постійно розвиває технології виробництва, розбудовує інфраструктуру зберігання і є одним з найбільших виробників картоплі в Україні.

На гостей заходу чекала корисна інформація про вирощування картоплі, виставка техніки для картоплярства, продаж насіння та дегустація.

В межах “Дня поля” виступи з доповідями доктор сільськогосподарських наук, професор, експерт з рослинництва Володимир Лихочвор,  доктор фізико-математичних наук, професор, експерт з метеорології Вазіра Мартазінова.

Діяла виставкова зона від партнерів “Контінентал Фармерз Груп” – провідних виробників сільськогосподарської техніки, добрив, насіння, ЗЗР та інших.

Серед іншого, відбувся футбольний турнір між агрокомпаніями, а також змагалися у вправності пілотування дронами.

До слова, компанія “Контінентал Фармерз Груп” – сільськогосподарське підприємство з міжнародними інвестиціями, яке працює у Західному регіоні та є одним з найбільших у Львівській області. А Львівський національний  аграрний університет є одним з найдавніших та найпрестижніших в Україні вищих навчальних закладів аграрної освіти.