Львівська районна військова адміністрація інформує про проведення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

31 січня 2023 року у Львівській районній військовій адміністрації відбулось засідання районної  комісії з питань ТЕБ і НС. На порядку денному розглядались наступні питання:

1. Забезпечення утворення органами місцевого самоврядування місцевої та добровільної пожежної охорони.

2. Проведення інформаційної роботи з населенням при виявленні вибухонебезпечних предметів.

3. Створення матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій (аварій) в об`єднаних територіальних громадах, його використання при проведенні аварійно-рятувальних робіт чи ліквідації надзвичайної ситуації.

4. Про затвердження плану роботи Львівської районної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2023 рік.