k2FtbBdWr1

Максим Козицький привітав спільноту Франкового університету із 360-річчям з дня заснування закладу

Сьогодні голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький взяв участь в урочистостях  з нагоди  360-річчя  з дня заснування Львівського національного університету імені Івана Франка.

“За ці 360 років Львівський національний університет імені Івана Франка багато чого досяг. Він є одним із найстаріших навчальних закладів України та Східної Європи і одним з найпрестижніших в Україні. Цьогоріч він увійшов у трійку найпопулярніших в Україні за кількістю поданих заяв на бакалаврат, поступившись місцем лише Київському національному університету імені Тараса Шевченка. На фасаді головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка розташовані наступні слова елементом герба «Patriae decori civibus educandis» («Освічені громадяни – окраса Батьківщини»). І вони чи не найкраще відображають головну ідею Університету. Багато працівників органів влади, зокрема працівники нашої Львівської обласної державної адміністрації – це випускники ЛНУ Івана Франка”, – зазначив Максим Козицький.

Також голова Львівської ОДА наголосив, що в часі війни з Росією університет імені Івана Франка не залишається осторонь в далекому тилу. Навпаки –  на передовій.

“Студенти, викладачі та випускники Львівського університету поклали свої життя на вівтар свободи і демократії. Пам’ятаючи подвиг наших Героїв, ми будуємо сильну й незалежну Україну, зміцнюємо віру в те, що наше майбутнє буде мирним. На завершення хочу сказати, що Університет – це не лише академічні знання, освіта, спільнота, але також й інфраструктура. Мені приємно, що державний бюджет не стоїть осторонь і за останній час ми бачимо майже оновлені спортивні майданчики на Черемшини, відреставровані фасади головного корпусу, будівництво гуртожитку на Пасічній”, – додав Максим Козицький.

Очільник області зачитав привітання освітянам та студентам від імені Президента України. Також вручив грамоти Міністерства освіти і науки України та облдержадміністрації викладачам цього закладу.