Максим Козицький відзначив нотаріусів та працівників юстиції з нагоди Дня Нотаріату України

2 вересня в Україні відзначають День Нотаріату, який запровадили згідно з Указом Президента України у  2010 році. З цієї нагоди голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький відзначив працівників Західного міжрегіонального управління юстиції Міністерства юстиції та нотаріусів Львівщини.

Як зазначив Максим Козицький, галузь нотаріату є особливою для держави найперше тому, що в нашій країні відбулася реформа децентралізації, земельна реформа та реформа адміністративно-територіального устрою.
“Тепер, відповідно до законодавства, саме ви реєструєте і перереєстровуєте, готуєте та засвідчуєте документи для  майна та землі. Це багато роботи. І вона надзвичайно важлива для громад і країни загалом. Адже саме завдяки вам з’являється порядок і довіра до держави Бажаю вам тримати високу планку в тому шаленому темпі в змаганні з приватним нотаріатом Бажаю справді стати тою сервісною службою для громад, яка разом із нами викликає і твердо зберігає довіру людей. Бо держава у сучасному світі має бути надійним партнером!”, – сказав Максим Козицький.

Зокрема, з нагоди професійного свята, за вагомий внесок у підвищення авторитету органів нотаріату, високий професіоналізм, сумлінне виконання обов’язків очільник області вручив пам’ятний подарунок (годинник) Омеляну Бояківському – завідувачу Першої львівської державної нотаріальної контори.

Почесною грамотою Львівської ОДА відзначили:

Романа Мазура – начальника Управління нотаріату Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (ЗМУ Мінюсту);
Андрія Крохмального – заступника начальника центрального відділу з питань нотаріату Управління нотаріату ЗМУ Мінюсту;
Уляну Костур – завідувача Стрийської державної нотаріальної контори;
Юстину Батлюк – приватного нотаріуса Стрийського районного нотаріального округу;
Ганну Плотицю – приватного нотаріуса Золочівського районного нотаріального округу

Також подяку від Львівської облдержадміністрації отримали:

Уляна Сус – завідувачка Перемишлянської державної нотаріальної контори;
Оксана Шолок – завідувачка Новороздільської державної нотаріальної контори;
Микола Сивак – приватний нотаріус Самбірського районного нотаріального округу.

Зазначимо, згідно з указом Президента України від 22.02.2010, День Нотаріату України запровадили ураховуючи значення  нотаріальної  діяльності   в   розбудові правової держави,  сприянні громадянам, підприємствам, установам і організаціям у здійсненні їх прав та захисті  законних  інтересів.