Cьогодні під час сесії Львівської обласної ради голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький відзначив подяками та цінними подарунками Заслужених майстрів спорту України, чемпіонок світу  з шахів серед жінок Марію та Анну Музичук.

Подяки шахісткам оголосили за багаторічну сумлінну працю у галузі фізичної культури та спорту. високу  професійну майстерність, вагомий особистий внесок у підвищенні авторитету України на світовій арені.

«Анна і Марія Музичук є гордістю Львівщини та України. Пам’ятайте, що ми завжди за вас вболіваємо і пишаємося Вами. Зичу надалі нових спортивних здобутків», – прокоментував очільник області.

Нагадаємо, цього року з нагоди 30-річниці Незалежності України на Львівщині заснували нові спортивні змагання – Всеукраїнський шаховий турнір «Кубок сестер Музичук».