Голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся із Надзвичайним і Повноважним послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Курмановим.

У межах зустрічі зосередили увагу на питаннях популяризації туристичного та рекреаційного потенціалу і розширення двостороннього торговельно-економічного співробітництва.

Сторони також обговорили відкриття прямого авіасполучення між Львовом та узбезьким містом Самарканд. Це пожвавить не лише туристичний обмін, але й зовнішньоекономічну співпрацю.

«Ми зацікавлені у налагодженні взаємовигідних зв’язків, маємо відповідний досвід у цьому напрямку та завжди готові до співпраці  в усіх сферах. Запуск прямих авіарейсів є дуже важливим для реалізації спільних проєктів», – зазначив Максим Козицький.

Алішер Курманов висловив сподівання, що авіасполучення зі Львовом вдасться налагодити найближчим часом.

«У нас є прагнення зміцнювати взаємовигідні зв’язки у різних сферах і напрямах, зокрема, у зовнішній торгівлі, агропромисловому комплексі, текстильному виробництві, туризмі та загалом налагоджувати побратимські відносини. Ваш регіон має потужній потенціал. Львівська область для нас і наших мешканців є дуже цікавою. Особливо, що стосується медичного туризму», – розповів Почесний Посол Республіки Узбекистан.

Він зазначив, що особливо актуальною для туристів є реабілітація та оздоровлення на Львівщині, зокрема у курортних Моршині та Трускавці.

Голова Львівської ОДА своєю чергою запросив провайдерів медичного туризму з Республіки Узбекистан на Форум оздоровчого та медичного туризму, який відбудеться 08-09 вересня 2021 року у Львові. Очільник області також поінформував присутніх про Економічний форум, який відбудеться у Львові в жовтні цього року.