k2FtbBdWr1

Три пауерліфтерки Львівщини вибороли медалі на чемпіонаті світу

У столиці Литви триває чемпіонат світу з класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп. Львівщина на цих змаганнях представлять яворівчанки Софія Станько, Христина Уляник та львів’янки Юля Чикаліна та Дарія Іськів.

Золото змагань у ваговій категорії 52 кг сьогодні виборола 15-річна вихованка Яворівської дитячо-юнацької спортивної школи Софія Станько. Дівчині вдалось підняти вагу 87.5 кг. Це вже друга золота медаль світового рівня для яворівчанки. Наприкінці вересня вона стала чемпіонкою світу з класичного пауерліфтингу. Дівчина займається цим видом спорту з 11 років та вже отримала звання майстра спорту України. В абсолютній першості, серед всіх вагових категорій, Софія стала третьою.

15-річна Христина Уляник, яка займається пауерліфтингом лише рік, виборола у своїй ваговій категорії срібло. При власній вазі 39 кг Христині вдалось підняти 35 кг. Тренує Софію та Христину Віктор Погребінський.

Серед юніорок бронзовою призеркою стала 23-річна Юлія Чикаліна у ваговій категорії 57 кг. Вихованка Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Юрія Кутенка продемонструвала результат у 92,5 кг. Тренують спортсменку Марія Розторгуй та Ігор Породько.