Максим Козицький зустрівся з Генеральним консулом Республіки Польща Елізою Дзвонкєвіч

Сьогодні, 14 лютого, голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся із Генеральним консулом Республіки Польща Елізою Дзвонкєвіч та консулами Генконсульства Республіки Польща у Львові Томашем Ковалем та Мареком Войцеховські.

Відтак, сторони обговорили готовність Львівщини до можливої військової агресії.

Як зазначив Максим Козицький, сьогодні у Львівській області посилюють охорону стратегічних об’єктів. Також вживають заходи для того, щоб забезпечити медзаклади області тримісячним запасом медикаментів і крові.

І тут важливою є, на думку очільника області, координація всіх органів влади – державної, обласної, місцевого самоврядування.

«В цей час треба працювати разом і показати, що Львівщина – єдина», – зазначив Максим Козицький.

Що ж стосується питання територіальної оборони, то питання матеріального забезпечення підрозділів мають розглянути на сесії обласної ради вже найближчими днями. Її проведення сьогодні ініціював Максим Козицький. Детальніше про це за посиланнями: 12.