k2FtbBdWr1

Мале Карпатське коло з’єднає найголовніші туристичні центри трьох областей”, – Юрій Бучко

Сьогодні в межах ювілейного Міжнародного економічного форуму під час дискусії представили фінішну концепцію інфраструктурного проєкту “Мале карпатське коло” та визначили ключові моменти, над якими працюватимуть надалі. 

“Реалізація цього проєкту дасть можливість з’єднати найкоротшими шляхами найголовніші туристичні центри трьох областей – наші Славське, Рожанку, Сколе та Плай, а також Пилипець, Ізки, Синевир та Міжгір’я на Закарпатті та Вигоду, Вишків і Буковель на Івано-Франківщині. А це 170 км відремонтованих і 20 км нових доріг! Зараз роботи активно тривають на дорогах Бориня–Боберка, сюди скеровуємо додатково 130 млн гривень субвенції з державного бюджету. Також дорожники ремонтують Славське –Хащованя та Славське–Вигода. Ще на двох напрямках – Хітар–Тухля, Бориня – Мохнате, за наявності фінансування роботи стартують наступного року», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Роботи ведуться і на дорогах державного значення. В межах дискусії Юрій Бучко наголосив, що на цей рік Львівщина має фінансування 700 млн гривень на ремонт як державних, так і місцевих доріг, а загальна вартість проєкту – 16 млрд гривень.

“Тому дуже важливим є сприяння центральної влади і саме цей форум є хорошою нагодою підняти це питання на державному рівні. Переконаний, реалізація цього проєкту пожвавить розвиток гірського регіону, сприятиме створенню нових робочих місць та залученню туристів”, – додав Юрій Бучко.