Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді

Цьогоріч ІІІ обласний етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводився на базі Мурованської територіальної громади.

Конкурс відбувся в умовах воєнного стану і набуває особливої актуальності, адже є важливою складовою у вихованні поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти та заохочення молоді до вивчення рідної мови.

Участь у ІІІ (обласному) етапі мовно-літературного конкурсу серед здобувачів освіти 5-11 класів закладів загальної середньої освіти взяли переможці районних (міського) етапів конкурсу.

Відтак, від Львівського району переможцями стали: Пилипець Ангеліна (Пустомитівський ліцей №2 ім. В. Кучабського); Сало Катерина (Новокам’янський ЗЗСО І-ІІІ ст. Рава-Руської міської ради); Шендюх Зоряна (ЗЗСО І-ІІІ ст. «Рава-Руський ліцей»); Білоус Ольга (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Ямпіль Мурованської сільської ради); Кулешко Анастасія (Підберізцівський ліцей); Паламар Вікторія (КЗ Солонківської сільської ради «Ліцей імені Героя України Миколи Паньківа»); Пех Єва (Ліцей №2 Зимноводівської сільської ради).